Kontakt

Sala Zabaw Wesoła Panda
43-150 Bieruń 
ul.Oświęcimska 398A
tel. 32 322 03 29

tel. 513 856 050
info@wesolapanda.pl

Godziny Otwarcia Sali Zabaw

 pon - pt   10.00-20.00

 sob - nd  10.00-20.00

 

Konto bankowe - ING:

05 1050 1214 1000 0092 2817 8050

Profil Wesoła Panda na Facebook

Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Grupy zorganizowane

Sala Zabaw Wesoła Panda to super pomysł na różnego rodzaju wyjścia grupowe - szkolne, przedszkolne oraz inne. Dla grup zorganizowanych mamy specjalne ceny.Wyjścia szkolne,przedszkolne Bieruń, Tychy

Sala Zabaw w Bieruniu - Wesoła Panda


Sala Zabaw Wesoła Panda w BieruniuSala Zabaw Wesoła Panda to nowe, jeszcze nieodkryte miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, tu mogą bawić się, biegać, wspinać po małpim gaju, zjeżdżać na zjeżdżalniach, a jak będzie im mało to pokręcić się na karuzeli. Małpi gaj wyposażony jest w m.in. cztery zjeżdżalnie, armatki pneumatyczne, wieżę spidermana oraz basen z piłeczkami. Wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, tak, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz zaaranżować jak najwięcej atrakcji.

Sala Zabaw Wesoła Panda - Bieruń, TychyDla najmłodszych przygotowaliśmy strefę malucha. Znajduje się w niej m.in. basen z piłeczkami, bujaczki oraz inne odpowiednie zabawki dla najmłodszych pociech.

Jako nieliczni posiadamy matę interaktywną, która gwarantuje Twojemu dziecku rozwój poprzez dobrą zabawę. Jest pełna ciekawych gier oraz wielu melodii, zachęcających dzieci do zabawy oraz nauki.

Kawiarenka w Sali Zabaw Wesoła Panda w BieruniuOrganizujemy również urodziny dla dzieci. Specjalnie wydzielona salka oraz przygotowane smakołyki sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy!

Nie zapomnieliśmy również o rodzicach/opiekunach projektując dla nich komfortową kawiarenkę z dostępem do bezprzewodowego internetu, w której można wypić pyszną kawę oraz spałaszować coś dobrego.

Serdecznie zapraszamy!

Ważne informacje


Szanowni Państwo przed wizytą w Sali Zabaw Wesoła Panda prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem oraz przedstawienie dzieciom informacji dotyczących regulaminu i zasad obowiązujących na terenie naszego obiektu. Wiemy, że dobra zabawa jest najważniejsza, jednak na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego prosimy o przestrzeganie regulaminu.

Oto kilka wybranych wskazówek

Koniecznie Siebie o raz swoje pociechy zapoznaj z regulaminem – to ważne
Dzieci i dorośli bawią się bez butów, kapci itp.- obowiązkowo w skarpetkach. 
Obowiązują stroje sportowe: długie spodnie, leginsy, koszulki z długim rękawem – dzięki temu unikniemy ewentualnych otarć.
Osoby korzystające z Sali Zabaw bawią się bez: chustek, szalików, okularów, kolczyków, pierścionków, zegarków, monet i innych rzeczy wykonanych z metalu, plastiku, szkła itp. Prosimy o sprawdzenie kieszeni i usunięcie łatwo wypadających przedmiotów.
Jemy i pijemy tylko na terenie kawiarni. 
Nie wchodzimy na teren zabaw z jedzeniem i piciem (dotyczy także: lizaków, cukierków , gum do żucia itp.) 
Dbamy o czystość i bezpieczeństwo.