Kontakt

Sala Zabaw Wesoła Panda
43-150 Bieruń 
ul.Oświęcimska 398A
tel. 32 322 03 29

tel. 513 856 050
info@wesolapanda.pl

Godziny Otwarcia Sali Zabaw

 pon - pt   10.00-20.00

 sob - nd  10.00-20.00

 

Konto bankowe - ING:

05 1050 1214 1000 0092 2817 8050

Profil Wesoła Panda na Facebook

Vouchery

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery.

Grupy zorganizowane

Sala Zabaw Wesoła Panda to super pomysł na różnego rodzaju wyjścia grupowe - szkolne, przedszkolne oraz inne. Dla grup zorganizowanych mamy specjalne ceny.Wyjścia szkolne,przedszkolne Bieruń, Tychy

Urodziny dla dzieci - Bieruń, Tychy i okolice


Urodziny dla dzieciSala Zabaw Wesoła Panda to idealne miejsce do zorganizowania urodzin Twojemu dziecku. Specjalnie wydzielone miejsce w salce urodzinowej, pyszne smakołyki i napoje, bieganie w małpim gaju, swoboda w zabawie oraz nieskończenie wiele atrakcji sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany. Dla każdego solenizanta przygotowaliśmy również wspaniałą niespodziankę – darmowe wejście do wykorzystania w dowolnym dniu.

Przed zamówieniem urodzin w Sali Zabaw Wesoła Panda koniecznie zapoznaj się z regulaminem urodzin oraz regulaminem sali zabaw. To Rodzice i Opiekunowie odpowiadają za uczestników przyjęcia.

 Rodzaje biletów wstępu urodzinowych:

Pakiet Cena Pn.-Czw. Cena Pt.-Nd.
Goła Panda (min. 8 osób) - koordynacja przyjęcia, kolorowa zastawa, wydzielone miejsce w salce, 2h zabawy, prezent dla solenizanta (voucher na całodniowe darmowe wejście) 38zł/os. 43 zł/os.
Łakoma Panda (min. 6 osób) - koordynacja przyjęcia, kolorowa zastawa, wydzielone miejsce w salce, 2h zabawy, soki, min 3 rodzaje słodyczy (ciastka, cukierki, paluszki, chrupki itp.), prezent dla solenizanta (voucher na całodniowe darmowe wejście) 46 zł/os. 51 zł/os.
Najedzona Panda (min. 6 osób) - koordynacja przyjęcia, kolorowa zastawa, wydzielone miejsce w salce, 2h zabawy, soki, min 3 rodzaje słodyczy (ciastka, cukierki, paluszki, chrupki itp.), prezent dla solenizanta (voucher na całodniowe darmowe wejście), tosty z serem    53 zł/os 58 zł/os.

 Urodziny dla dzieci

Opcje dodatkowe


Tort mały 140zł ( 1kg-ok 10 osób) śmietankowy/czekoladowy/cytrynowy /malinowy/

Tort średni 170zł ( 1,5 kg-ok 15 osób) śmietankowy/czekoladowy/cytrynowy /malinowy/

Tort duży 200zł ( 2kg -ok 20 osób ) śmietankowy/czekoladowy/cytrynowy /malinowy/

Tort na życzenie – wycena indywidualna

Wniesienie własnego tortu 20 zł.

Wniesienie własnej piniaty 30zł

Zaproszenia 1zł/szt.

Szampan 16zł/szt

Malowanie buzi 5zł/os

Gra bomba - 35 zł

Regulamin dotyczący organizacji imprez urodzinowych w Sali Zabaw Wesoła Panda

1. Rezerwacji terminu urodzin można dokonać osobiście lub telefonicznie.
2. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatek w kwocie 100 zł ( słownie: sto zł) z tortem 150zł ( słownie: sto pięćdziesiąt zł).
3. Wpłaty należy dokonywać osobiście lub na konto. W opisie przelewu zamawiający zobowiązany jest wpisać imię i nazwisko Zamawiającego oraz ustalony termin przyjęcia urodzinowego.
4. Rezerwacja terminu przyjęcia urodzinowego – bez opłacenia kaucji przez Zamawiającego – jest ważna przez 3 dni kalendarzowe od dnia wstępnej rezerwacji. W razie braku wpłaty kaucji w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
5. Dopłata do urodzin, następuje po zakończeniu imprezy okolicznościowej.
6. Rezerwacja przyjęcia urodzinowego jest przewidywana na 2 godziny zegarowej. Czas trwania urodzin liczony jest od ustalonej godziny, a nie od momentu zebrania się gości.
7. Minimalna liczba uczestników przyjęcia urodzinowego wynosi – włącznie z jubilatem – zgodnie z wybranym wariantem 
8. W przypadku mniejszej liczby uczestników zamawiający zobowiązany jest do zapłaty za minimalna ilość uczestników, w przypadku jeśli w przyjęciu urodzinowym uczestniczy więcej niż minimalna liczba uczestników opłata pobierana jest za rzeczywistą liczbę gości.
9. Cena określona w ofercie urodzinowej obejmuje pobyt uczestnika imprezki bez względu na to,
czy uczestnik przebywał w lokalu pół godziny czy pełne dwie godziny.
10. Jubilat oraz goście zbierają się nie wcześniej niż 10 minut przed zaplanowaną godziną przyjęcia urodzinowego.
11. Obowiązuje zakaz wynoszenia produktów spożywczych oraz napojów z salki urodzinowej.
12. Osobą odpowiedzialną za przestrzeganie Regulaminu Sali zabaw przez zaproszone dzieci jak i osoby dorosłe jest organizator imprezy, tj. rodzic lub opiekun jubilata (solenizanta).
13. Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego, jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
14.W trakcie Przyjęcia Urodzinowego sala zabaw pozostaje dostępna dla Klientów indywidualnych.
15. Uczestnicy imprezy powinni opuścić plac zabaw w ciągu 15 minut, od planowanego zakończenia imprezki.
16. Dzieci bawią się wyłącznie w skarpetkach, bez kapci i nie powinny posiadać przy sobie ostrych zabawek, smyczek oraz drobnych przedmiotów (np. monety, łańcuszki, klucze itp.)
17.Opiekunowie mogą wejść na plac zabaw wyłącznie w skarpetkach.
18.Wszelkie zmiany dotyczące ilości , zaproszonych gości, pakietu oraz dodatkowych opcji należy zgłaszać najpóźniej trzy dni przed planowaną imprezką.
19. Zabrania się przynoszenia przez uczestników Przyjęcia Urodzinowego i/lub ich opiekunów własnego jedzenia i napojów, w tym napojów alkoholowych i szampana typu Piccolo.
20. Przełożenie imprezki na inny termin możliwe jest bez żadnych konsekwencji na trzy dni przed planowanym terminem, w innym przypadku zadatek pokrywa koszt rezerwacji terminu,
21. Do sali zabaw nie wolno wnosić i spożywać napojów alkoholowych, zabrania się przyprowadzania do sal zabaw osób z branży rozrywkowej np. Św. Mikołaja, Klauna, Maskotkę lub w innym przebraniu.
22. Wszelkie atrakcje dodatkowe powinny być uzgodnione wcześniej z personelem sali zabaw.
W przypadku dokonania uszkodzeń (zniszczeń) celowych w lokalu przez uczestnika imprezki, odpowiedzialność ponosi organizator imprezki (rodzic lub opiekun).
23. W przypadku pozostawienia w lokalu po imprezce jakichkolwiek rzeczy,· należy niezwłocznie telefonicznie powiadomić personel w celu zabezpieczenia i przechowania pozostawionych rzeczy.
24. Uczestników imprezy obowiązuje ogólny regulamin Sali Zabaw Wesoła Panda.